WEDSTRIJD
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Rebeca Pereira | Maria Lota Kaul | 6-3, 2-6, 12-10 | W15 Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebeca Pereira vs. Maria Lota Kaul - onderlinge wedstrijden
02.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Rebeca Pereira | Maria Lota Kaul | 6-3, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Rebeca Pereira form & Maria Lota Kaul form
Rebeca Pereira - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
26.04.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maria Lota Kaul - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cundinamarca - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aparecida - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |