WEDSTRIJD
31.05.19 | Kwartfinale | Rebecca Sramkova | Cagla Buyukakcay | 6-1, 2-6, 6-0 | W25 Grado | Clay |
STATISTIEKEN
Rebecca Sramkova | Cagla Buyukakcay | |
1e Service % | 37/62 (60%) | 50/66 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 21/50 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/66 (59%) | 27/62 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Rebecca Sramkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rebecca Sramkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Rebecca Sramkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Rebecca Sramkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rebecca Sramkova vs. Cagla Buyukakcay - onderlinge wedstrijden
31.05.19 | Kwartfinale | Rebecca Sramkova | Cagla Buyukakcay | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Grado | Clay |
14.09.15 | 1e ronde | Cagla Buyukakcay | Rebecca Sramkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Dobrich | Clay |
Rebecca Sramkova form & Cagla Buyukakcay form
Rebecca Sramkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Cagla Buyukakcay - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |