WEDSTRIJD
06.03.19 | 1e ronde | Reka Farbas | Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Reka Farbas | Andjela Jocovic | |
1e Service % | 38/70 (54%) | 31/76 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/38 (74%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 24/45 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/76 (45%) | 27/70 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/146 (53%) | 69/146 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 0 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Reka Farbas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka Farbas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka Farbas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Reka Farbas | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka Farbas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Reka Farbas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Reka Farbas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Reka Farbas | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka Farbas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Reka Farbas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Hungary
04.02.00, 24 Jaar
04.02.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Reka Farbas vs. Andjela Jocovic - onderlinge wedstrijden
06.03.19 | 1e ronde | Reka Farbas | Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Reka Farbas form & Andjela Jocovic form
Reka Farbas - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |