WEDSTRIJD
11.09.19 | 1e ronde | Reka-Luca Jani | Anna Gross | 6-2, 6-4 | W25 St. | Clay |
STATISTIEKEN
Reka-Luca Jani | Anna Gross | |
1e Service % | 34/45 (76%) | 20/44 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/11 (82%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/44 (57%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 9 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Anna Gross | |
Reka-Luca Jani | 2-1 | |
2-2 | Anna Gross | |
0-0, 15-15 | ||
Reka-Luca Jani | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Anna Gross | |
Reka-Luca Jani | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Gross | |
0-0 | ||
Reka-Luca Jani | 3-2 | |
3-3 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
10.03.02, 22 Jaar
10.03.02, 22 Jaar
Reka-Luca Jani vs. Anna Gross - onderlinge wedstrijden
11.09.19 | 1e ronde | Reka-Luca Jani | Anna Gross | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 St. | Clay |
Reka-Luca Jani form & Anna Gross form
Reka-Luca Jani - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
15.06.23 3e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anna Gross - laatste wedstrijden
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |