WEDSTRIJD
06.02.19 | Renata Zarazua | Emiliana Arango | 6-4, 6-1 | Fed Cup | Clay |
STATISTIEKEN
Renata Zarazua | Emiliana Arango | |
1e Service % | 35/52 (67%) | 36/60 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/35 (66%) | 21/36 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/60 (52%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Renata Zarazua vs. Emiliana Arango - onderlinge wedstrijden
02.02.23 | 2e ronde | Emiliana Arango | Renata Zarazua | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Cali | Clay |
23.10.19 | 2e ronde | Emiliana Arango | Renata Zarazua | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Cucuta | Clay |
06.02.19 | Renata Zarazua | Emiliana Arango | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Fed Cup | Clay |
Renata Zarazua form & Emiliana Arango form
Renata Zarazua - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Robin Montgomery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sophie Chang | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Destanee Aiava | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Diane Parry | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Elizabeth Mandlik | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Emiliana Arango - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 3e ronde | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |