WEDSTRIJD
19.06.19 | 1e ronde | Renata Zarazua | Lucie Wargnier | 6-3, 6-0 | W25+H Montpellier | Clay |
STATISTIEKEN
Renata Zarazua | Lucie Wargnier | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 21/49 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/22 (86%) | 11/21 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Renata Zarazua | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Renata Zarazua | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Renata Zarazua | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Renata Zarazua | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renata Zarazua | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Renata Zarazua | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renata Zarazua | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Renata Zarazua vs. Lucie Wargnier - onderlinge wedstrijden
19.06.19 | 1e ronde | Renata Zarazua | Lucie Wargnier | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25+H Montpellier | Clay |
Renata Zarazua form & Lucie Wargnier form
Renata Zarazua - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Robin Montgomery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sophie Chang | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Destanee Aiava | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Diane Parry | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Elizabeth Mandlik | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Lucie Wargnier - laatste wedstrijden
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail |