WEDSTRIJD
03.08.20 | 1e ronde | Richel Hogenkamp | Katharina Hering | 3-6, 6-0, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Richel Hogenkamp | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
0-1 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40 | ||
Richel Hogenkamp | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-3 | Katharina Hering | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Richel Hogenkamp | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-4 | Katharina Hering | |
0-0 | ||
Richel Hogenkamp | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Katharina Hering | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Richel Hogenkamp | 3-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Richel Hogenkamp | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Katharina Hering | |
0-0 | ||
Richel Hogenkamp | 3-0 | |
0-0, 15-15 | ||
4-0 | Katharina Hering | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Katharina Hering | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Richel Hogenkamp | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Katharina Hering | |
0-0 | ||
Richel Hogenkamp | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
3-1 | Katharina Hering | |
0-0 | ||
Richel Hogenkamp | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Katharina Hering | |
0-0, 30-0 | ||
Richel Hogenkamp | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Richel Hogenkamp vs. Katharina Hering - onderlinge wedstrijden
03.08.20 | 1e ronde | Richel Hogenkamp | Katharina Hering | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Richel Hogenkamp form & Katharina Hering form
Richel Hogenkamp - laatste wedstrijden
W60 Madrid - Hard | ||||
15.06.22 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
01.04.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.22 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
24.02.22 3e ronde | vs. Carol Zhao | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 2e ronde | vs. Christina Rosca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Lara Salden | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Larke | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
26.09.21 Finale | vs. Alina Charaeva | 0-2, - Richel Hogenkamp - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.21 Halve finale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.21 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Valeria Bhunu | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Joanne Zuger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-2, Eliessa Vanlangendonck - scratch | wedstrijd detail |
Katharina Hering - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |