WEDSTRIJD
06.02.19 | 1e ronde | Rina Saigo | Svenja Ochsner | 6-0, 6-75, 6-0 | W15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Rina Saigo | Svenja Ochsner | |
1e Service % | 57/82 (70%) | 49/79 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/57 (56%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 9/30 (30%) |
Benutte Breakpoints | 9/11 (82%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/79 (58%) | 35/82 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/161 (58%) | 68/161 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rina Saigo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Rina Saigo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Rina Saigo | 0-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Rina Saigo | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rina Saigo | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-5 | Svenja Ochsner | |
6-5 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rina Saigo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rina Saigo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rina Saigo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rina Saigo vs. Svenja Ochsner - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | 1e ronde | Rina Saigo | Svenja Ochsner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
06.02.19 | 1e ronde | Rina Saigo | Svenja Ochsner | 6-0, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Palmanova | Clay |
Rina Saigo form & Svenja Ochsner form
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |