WEDSTRIJD
27.08.18 | Kwalif. | Risa Ushijima | Ange Oby Kajuru | 7-5, 6-2 | Nanao | Carpet |
STATISTIEKEN
Risa Ushijima | Ange Oby Kajuru | |
1e Service % | 45/66 (68%) | 41/59 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 21/41 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/59 (56%) | 28/66 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Risa Ushijima vs. Ange Oby Kajuru - onderlinge wedstrijden
27.08.18 | Kwalif. | Risa Ushijima | Ange Oby Kajuru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Nanao | Carpet |
09.04.18 | Kwalif. | Risa Ushijima | Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Osaka | Hard |
Risa Ushijima form & Ange Oby Kajuru form
Risa Ushijima - laatste wedstrijden
W25 Tokyo - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
19.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.22 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Ange Oby Kajuru - laatste wedstrijden
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |