WEDSTRIJD
22.09.20 | 1e ronde | Rita Atik | Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Rita Atik | Maria Jazmin Amicuzi | |
1e Service % | 30/47 (64%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/30 (60%) | 17/35 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/57 (60%) | 18/47 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rita Atik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rita Atik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Rita Atik | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rita Atik | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rita Atik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rita Atik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rita Atik | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
4-2 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rita Atik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
26.11.99, 24 Jaar
26.11.99, 24 Jaar
Rita Atik vs. Maria Jazmin Amicuzi - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | 1e ronde | Rita Atik | Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Rita Atik form & Maria Jazmin Amicuzi form
Rita Atik - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.20 Kwalif. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.20 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.02.20 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.20 Kwartfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Kwalif. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail |
Maria Jazmin Amicuzi - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.20 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Oceane Babel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 Kwalif. | vs. Axana Mareen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.03.20 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | Raveena Kingsley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juana Larranaga | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Araneda Orellana | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Sofia Luini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - scratch | wedstrijd detail | |
Asuncion - Clay | ||||
27.08.18 1e ronde | vs. Sara Castellano | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lambare - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
15.08.18 2e ronde | vs. Juliana Valero | 7-5, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. Francesca Lilliegren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guayaquil - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Akilah James | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pilar Becerra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.18 Kwalif. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Cincunegui | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |