WEDSTRIJD
04.02.20 | Kwalif. | Riya Bhatia | Rina Saigo | 4-6, 7-65, 10-4 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Riya Bhatia | Rina Saigo | |
1e Service % | 53/92 (58%) | 47/66 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/53 (58%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/39 (38%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/66 (52%) | 46/92 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/158 (51%) | 78/158 (49%) |
Dubbele fouten | 10 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Riya Bhatia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Riya Bhatia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
Riya Bhatia | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Riya Bhatia | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0 | ||
Riya Bhatia | 4-4 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Rina Saigo | |
0-0 | ||
2-1 | Rina Saigo | |
0-0 | ||
Riya Bhatia | 3-1 | |
3-2 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riya Bhatia | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-3 | Rina Saigo | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Riya Bhatia | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Riya Bhatia | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Rina Saigo | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Riya Bhatia | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Rina Saigo | |
0-0 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Riya Bhatia vs. Rina Saigo - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | Kwalif. | Riya Bhatia | Rina Saigo | 4-6, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
Riya Bhatia form & Rina Saigo form
Riya Bhatia - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Sayaka Ishii | - | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail |
Rina Saigo - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |