WEDSTRIJD
08.03.20 | Finale | Robin Montgomery | Xiaodi You | 2-6, 6-3, 6-4 | W25 Las | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Robin Montgomery | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robin Montgomery | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Robin Montgomery | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0 | ||
Robin Montgomery | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Robin Montgomery | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Robin Montgomery | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Robin Montgomery | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Xiaodi You | |
Robin Montgomery | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robin Montgomery | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
0-0 | ||
Robin Montgomery | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Robin Montgomery | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-2 | Xiaodi You | |
0-0, 0-30 | ||
Robin Montgomery | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Xiaodi You | |
0-0 | ||
Robin Montgomery | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Xiaodi You | |
0-0, 15-15 | ||
Robin Montgomery | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robin Montgomery vs. Xiaodi You - onderlinge wedstrijden
08.03.20 | Finale | Robin Montgomery | Xiaodi You | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Las | Hard |
Robin Montgomery form & Xiaodi You form
Robin Montgomery - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Malkia Ngounoue | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
15.08.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Xiaodi You - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail |