WEDSTRIJD
19.03.19 | 1e ronde | Romana Cisovska | Paula Ortega Redondo | 6-4, 7-5 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Romana Cisovska | Paula Ortega Redondo | |
1e Service % | 52/69 (75%) | 38/79 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/52 (60%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 17/41 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/79 (53%) | 30/69 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/148 (55%) | 67/148 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romana Cisovska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Romana Cisovska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Romana Cisovska | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romana Cisovska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Romana Cisovska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romana Cisovska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Romana Cisovska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romana Cisovska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Romana Cisovska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Romana Cisovska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Romana Cisovska vs. Paula Ortega Redondo - onderlinge wedstrijden
19.03.19 | 1e ronde | Romana Cisovska | Paula Ortega Redondo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Romana Cisovska form & Paula Ortega Redondo form
Romana Cisovska - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Fangran Tian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 2-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-0, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Bianca Behulova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Julia Terziyska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Melania Delai | 1-6, 0-3, - Romana Cisovska - scratch | wedstrijd detail |
Paula Ortega Redondo - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |