WEDSTRIJD
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Romy Koelzer | Ashleigh Simes | 6-1, 6-2 | W25 Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
05.02.03, 21 Jaar
05.02.03, 21 Jaar
Romy Koelzer vs. Ashleigh Simes - onderlinge wedstrijden
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Romy Koelzer | Ashleigh Simes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Clay |
Romy Koelzer form & Ashleigh Simes form
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ashleigh Simes - laatste wedstrijden
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
28.07.23 2e ronde | vs. Lily Fairclough | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Stefani Webb | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Sahra Dennehy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ava-Monet Sycamore | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
29.07.22 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Roopa Bains | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Elicia Kim | 6-75, 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Grace Thomas | 6-4, 6-73, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
23.07.22 1e ronde | vs. Sara Nayar | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kyna Decruy | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Madison Ashley | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Romy Koelzer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Walters | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail |