Romy Koelzer vs. Carmen Schultheiss 18.06.2020

Romy Koelzer vs. Carmen Schultheiss 18.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

18.06.201e rondeRomy Koelzer Carmen Schultheiss 7-63, 7-66 All Lower Clay

STATISTIEKEN

7-66

Romy Koelzer
Germany
22.08.91, 28 Jaar




580
56
35095 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
04.06.99, 21 Jaar




837
22
12494 $
Carmen Schultheiss
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Romy Koelzer vs. Carmen Schultheiss - onderlinge wedstrijden

18.06.201e rondeRomy KoelzerCarmen Schultheiss7-63, 7-66 wedstrijd detail All Lower Clay
10.10.192e rondeRomy KoelzerCarmen Schultheiss6-1, 6-4 wedstrijd detailTurkey W15 Antalya Hard

Romy Koelzer - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Mina Hodzic6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Jule Niemeier6-73, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. Laura Siegemund0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Carmen Schultheiss7-63, 7-66 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Laura Schaeder6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
12.03.20
2e ronde
vs. Darya Astakhova2-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
11.03.20
1e ronde
vs. Sem Wensveen6-3, 2-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
07.03.20
Halve finale
vs. Rebeka Masarova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
06.03.20
Kwartfinale
vs. Andreea Rosca6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
05.03.20
2e ronde
vs. Martina Biagianti7-62, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.03.20
1e ronde
vs. Ines Murta7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
27.02.20
2e ronde
vs. Linda Fruhvirtova1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Alexandra Cadantu2-6, 6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
Kwalif.
vs. Angelina Wirges6-4, 1-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Martina Markov6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
16.02.20
Halve finale
vs. Martina Spigarelli6-4, 6-73, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Dalila Spiteri2-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.02.20
2e ronde
vs. Oana Smaranda Corneanu6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Arina Gabriela Vasilescu7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Thailand W25 Nonthaburi - Hard
03.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Rina Saigo3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Tanuchaporn Yongmod6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Thailand W25 Nonthaburi - Hard
26.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Moyuka Uchijima4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
15.01.20
1e ronde
vs. Sabina Sharipova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
13.11.19
1e ronde
vs. Vitalia Stamat3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
08.11.19
Kwartfinale
vs. Melanie Klaffner2-6, 6-77 nederlaagwedstrijd detail
07.11.19
2e ronde
vs. Svetlana Iansitova2-6, 6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
06.11.19
1e ronde
vs. Veronika Vlkovska6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
17.10.19
2e ronde
vs. Ayla Aksu6-3, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.10.19
1e ronde
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 4-0, Karola Patricia Bejenaru - scratchoverwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
13.10.19
Finale
vs. Mariia Tkacheva2-6, 6-4, 1-6 nederlaagwedstrijd detail

Carmen Schultheiss - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
01.07.20
1e ronde
vs. Katharina Hering3-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. Julyette Steur4-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Romy Koelzer6-73, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
25.02.20
Kwalif.
vs. Francesca Curmi1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Elisa Andrea Camerano1-6, 6-2, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
17.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Cemre Anil3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Iuliia Nikitina6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
07.11.19
2e ronde
vs. Sada Nahimana6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - scratchnederlaagwedstrijd detail
05.11.19
1e ronde
vs. Noesjka Brink6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy W15 Ortisei - I. hard
30.10.19
2e ronde
vs. Alessandra Mazzola6-74, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
29.10.19
1e ronde
vs. Laura Mair6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
15.10.19
1e ronde
vs. Anastasia Tikhonova3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
10.10.19
2e ronde
vs. Romy Koelzer1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.10.19
1e ronde
vs. Melis Ayda Uyar7-5, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France W15 Dijon - Clay
10.09.19
1e ronde
vs. Carole Monnet3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Braunschweig - Clay
19.08.19
Kwalif.
vs. Tatiana Pieri2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Angelina Wirges6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Spain W25+H Las - Clay
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Victoria Rodriguez0-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Germany W60 Hechingen - Clay
08.08.19
1e ronde
vs. Kamilla Bartone4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - scratchnederlaagwedstrijd detail
Germany W25+H Bad - Clay
01.08.19
2e ronde
vs. Marina Melnikova2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
30.07.19
1e ronde
vs. Mallaurie Noel4-6, 6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Horb - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Nathaly Kurata3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.07.19
Kwalif.
vs. Jenny Duerst6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
22.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Antonia Schmidt6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Olomouc - Clay
16.07.19
Kwalif.
vs. Nikola Tomanova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Romana Tarajova6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Stuttgart - Clay
03.07.19
1e ronde
vs. Georgina Garcia-Perez3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Darmstadt - Clay
26.06.19
1e ronde
vs. Katharina Hobgarski4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
24.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Karolina Jaskiewicz6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.06.19
Kwalif.
vs. Vivian Heisen7-65, Vivian Heisen - scratchoverwinningwedstrijd detail
<