WEDSTRIJD
12.03.20 | 2e ronde | Romy Koelzer | Darya Astakhova | 2-6, 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Romy Koelzer | Darya Astakhova | |
1e Service % | 48/77 (62%) | 54/92 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/48 (58%) | 35/54 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/29 (69%) | 17/38 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/92 (43%) | 29/77 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Romy Koelzer | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15 | ||
Romy Koelzer | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-5 | Darya Astakhova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 5-1 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
5-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0 | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Romy Koelzer vs. Darya Astakhova - onderlinge wedstrijden
30.10.20 | 2e ronde | Romy Koelzer | Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
12.03.20 | 2e ronde | Romy Koelzer | Darya Astakhova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Romy Koelzer form & Darya Astakhova form
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |