WEDSTRIJD
24.08.20 | 1e ronde | Romy Koelzer | Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40 | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Romy Koelzer | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Romy Koelzer vs. Lisa Matviyenko - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 1e ronde | Romy Koelzer | Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
01.05.19 | 1e ronde | Lisa Matviyenko | Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Romy Koelzer form & Lisa Matviyenko form
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Lisa Matviyenko - laatste wedstrijden
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail |