WEDSTRIJD
17.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Romy Koelzer | Valentina Ivanov | 6-4, 3-6, 10-5 | W25 Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Romy Koelzer vs. Valentina Ivanov - onderlinge wedstrijden
17.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Romy Koelzer | Valentina Ivanov | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Clay |
Romy Koelzer form & Valentina Ivanov form
Romy Koelzer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.20 Halve finale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.20 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.20 Halve finale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.20 Kwartfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.20 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Valentina Ivanov - laatste wedstrijden
Billie Jean - Hard | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Joanna Garland | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lin Zhu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Ivana Popovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Aspen Schuman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Hannah Viller Moller | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Valentina Gaggini | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Veloso | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
29.07.22 Kwartfinale | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 3-6, 6-2, 3-0, Zlata Yankovskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |