WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Rosa Vicens Mas | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-2 | W25+H Tunis | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.08.00, 23 Jaar
15.08.00, 23 Jaar
Rosa Vicens Mas vs. Diana Maria Mihail - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Rosa Vicens Mas | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25+H Tunis | Clay |
Rosa Vicens Mas form & Diana Maria Mihail form
Rosa Vicens Mas - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Diana Maria Mihail - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |