WEDSTRIJD
18.04.19 | 2e ronde | Rosa Vicens Mas | Margaux Orange | 6-0, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Rosa Vicens Mas | Margaux Orange | |
1e Service % | 38/51 (75%) | 28/39 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/38 (68%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/13 (38%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/39 (59%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/90 (60%) | 36/90 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Margaux Orange | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rosa Vicens Mas | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rosa Vicens Mas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rosa Vicens Mas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rosa Vicens Mas vs. Margaux Orange - onderlinge wedstrijden
18.04.19 | 2e ronde | Rosa Vicens Mas | Margaux Orange | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Rosa Vicens Mas form & Margaux Orange form
Rosa Vicens Mas - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Margaux Orange - laatste wedstrijden
W25 Les - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.20 Halve finale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |