Germany
10.06.01, 22 Jaar
10.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
16.03.01, 23 Jaar
14866 $
16.03.01, 23 Jaar
14866 $
Ruxandra Schech vs. Elena Jamshidi - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | Kwalif. | Ruxandra Schech | Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Ruxandra Schech form & Elena Jamshidi form
Ruxandra Schech - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oziera Ahmad | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Lauren Proctor | 3-6, - Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Nikol Dobrilova | 1-5, - Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexandra Damaschin | 6-2, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Margaux Orange | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tiscornia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.19 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.19 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.06.18 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Elena Jamshidi - laatste wedstrijden
W50 Indore - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |