WEDSTRIJD
16.07.19 | 1e ronde | Nikol Dobrilova | Ruxandra Schech | 5-1, - scratch | W15 Don | Carpet |
STATISTIEKEN
Nikol Dobrilova | Ruxandra Schech | |
1e Service % | 14/20 (70%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/14 (79%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/6 (33%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 11/21 (52%) | 7/20 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 24/41 (59%) | 17/41 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nikol Dobrilova | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Ruxandra Schech | |
0-0 | ||
Nikol Dobrilova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
3-0 | Ruxandra Schech | |
0-0 | ||
Nikol Dobrilova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Ruxandra Schech | |
0-0, 0-15 | ||
- scratch |
Bulgaria
15.04.01, 22 Jaar
15.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
10.06.01, 22 Jaar
10.06.01, 22 Jaar
Nikol Dobrilova vs. Ruxandra Schech - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | 1e ronde | Nikol Dobrilova | Ruxandra Schech | 5-1, Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | W15 Don | Carpet |
Nikol Dobrilova form & Ruxandra Schech form
Nikol Dobrilova - laatste wedstrijden
W15 Don - Carpet | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alba Rey Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 2e ronde | vs. Georgia Drummy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Ruxandra Schech | 5-1, Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Ares Teixido Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Justine Pysson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Kwalif. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.18 Kwalif. | vs. Irene Garceran | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marcela Bueno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.18 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 7-5, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Mukhina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Yurchenko | 2-0, Alena Yurchenko - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Benicarlo - Clay | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Arrese Mata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lledo Tena Guzman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
16.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Popova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.17 Kwalif. | vs. Ariadna Marti Riembau | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Benicarlo - Clay | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Marzal Martinez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
05.10.16 1e ronde | vs. Claudia Cianci | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Beatriz Abreu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Ruxandra Schech - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oziera Ahmad | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Lauren Proctor | 3-6, - Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elle Goranskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Nikol Dobrilova | 1-5, - Ruxandra Schech - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexandra Damaschin | 6-2, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Margaux Orange | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Margarita Lazareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tiscornia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.19 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.19 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
04.06.18 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |