Sweden
23.04.00, 23 Jaar
10270 $
23.04.00, 23 Jaar
10270 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
06.05.97, 26 Jaar
11648 $
06.05.97, 26 Jaar
11648 $
Melis Yasar vs. Sabrina Rittberger - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 1e ronde | Sabrina Rittberger | Melis Yasar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Melis Yasar form & Sabrina Rittberger form
Melis Yasar - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Olsson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.22 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Julia Riera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Gianna Pielet | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 6-3, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
29.03.21 Kwalif. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.21 Kwalif. | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sabrina Rittberger - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
24.05.21 Kwalif. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Otocec - Clay | ||||
01.09.20 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 Kwalif. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |