WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Sada Nahimana | Alexandra Riley | 6-1, 6-2 | W25 Lagos | Hard |
STATISTIEKEN
Sada Nahimana | Alexandra Riley | |
1e Service % | 27/47 (57%) | 33/51 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/51 (53%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexandra Riley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40 | ||
5-1 | Alexandra Riley | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alexandra Riley | |
0-0 | ||
Sada Nahimana | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexandra Riley | |
0-0 | ||
Sada Nahimana | 5-1 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alexandra Riley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sada Nahimana vs. Alexandra Riley - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Sada Nahimana | Alexandra Riley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Lagos | Hard |
Sada Nahimana form & Alexandra Riley form
Sada Nahimana - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexandra Riley - laatste wedstrijden
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 1e ronde | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Calgary - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.22 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60+H Santiago - Clay | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.11.21 Kwalif. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Medellin - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Ibague - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Evansville - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - scratch | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
17.01.20 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |