WEDSTRIJD
21.09.19 | Halve finale | Sandra Samir | Andjela Jocovic | 6-3, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Sandra Samir | Andjela Jocovic | |
1e Service % | 32/55 (58%) | 28/59 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/59 (56%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sandra Samir | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Sandra Samir | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sandra Samir | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0 | ||
Sandra Samir | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sandra Samir | 1-0 | |
0-0 | ||
Sandra Samir | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sandra Samir | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Sandra Samir vs. Andjela Jocovic - onderlinge wedstrijden
21.09.19 | Halve finale | Sandra Samir | Andjela Jocovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Sandra Samir form & Andjela Jocovic form
Sandra Samir - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 4-1, Ella Mcdonald - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |