WEDSTRIJD
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Sandy Marti | Adrienn Nagy | 7-62, 7-68 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sandy Marti vs. Adrienn Nagy - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Sandy Marti | Adrienn Nagy | 7-62, 7-68 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Sandy Marti form & Adrienn Nagy form
Sandy Marti - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-1, Fiona Codino - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Frayman | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 6-76, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Josephine Kunz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nina Geissler | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-3, - Sandy Marti - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
19.03.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail |
Adrienn Nagy - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |