WEDSTRIJD
19.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Sandy Marti | Anastasiya Poplavska | 0-6, 6-2, 10-6 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sandy Marti vs. Anastasiya Poplavska - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Sandy Marti | Anastasiya Poplavska | 0-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Sandy Marti form & Anastasiya Poplavska form
Sandy Marti - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-1, Fiona Codino - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Frayman | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Tina Nadine Smith | 6-76, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Josephine Kunz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nina Geissler | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-3, - Sandy Marti - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
19.03.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-1, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Poplavska - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |