WEDSTRIJD
05.11.20 | 2e ronde | Sapfo Sakellaridi | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-2, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sapfo Sakellaridi vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - onderlinge wedstrijden
26.02.21 | Kwartfinale | Sapfo Sakellaridi | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
05.11.20 | 2e ronde | Sapfo Sakellaridi | Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Sapfo Sakellaridi form & Mell Elizabeth Reasco Gonzalez form
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Khirin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayana Akli | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Flores | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Natalia Kowalczyk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kacie Harvey | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Weronika Baszak | 6-3, 3-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 3-6, 0-1, - Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Alisha Reayer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Serena Pereyra Giubbani | 4-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
25.06.23 Finale | vs. Romina Ccuno | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Alisha Reayer | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Sol Rabin | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | - Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
18.06.22 Halve finale | vs. Jana Kolodynska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.22 Kwartfinale | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.22 3e ronde | vs. Hina Inoue | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.22 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |