INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sapfo Sakellaridi vs. Rita Atik - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | Kwalif. | Sapfo Sakellaridi | Rita Atik | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Sapfo Sakellaridi form & Rita Atik form
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Rita Atik - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.20 Kwalif. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.20 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.02.20 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.20 Kwartfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Kwalif. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail |