WEDSTRIJD
14.03.19 | 2e ronde | Sara Cakarevic | Alice Tubello | 7-5, 3-6, 6-3 | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
Sara Cakarevic | Alice Tubello | |
1e Service % | 77/116 (66%) | 70/103 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/77 (57%) | 41/70 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/103 (47%) | 53/116 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/219 (51%) | 108/219 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sara Cakarevic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sara Cakarevic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Cakarevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sara Cakarevic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sara Cakarevic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Sara Cakarevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sara Cakarevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sara Cakarevic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sara Cakarevic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Cakarevic vs. Alice Tubello - onderlinge wedstrijden
14.03.19 | 2e ronde | Sara Cakarevic | Alice Tubello | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
27.06.18 | 2e ronde | Sara Cakarevic | Alice Tubello | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | Perigueux | Clay |
Sara Cakarevic form & Alice Tubello form
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |