WEDSTRIJD
18.12.19 | 1e ronde | Sara Cakarevic | Maria Shusharina | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Sara Cakarevic | Maria Shusharina | |
1e Service % | 43/85 (51%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 17/36 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/42 (45%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/54 (56%) | 38/85 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/139 (55%) | 62/139 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Maria Shusharina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Cakarevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Maria Shusharina | |
0-0 | ||
Sara Cakarevic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Maria Shusharina | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Sara Cakarevic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-4 | Maria Shusharina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Cakarevic | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Maria Shusharina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Cakarevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Maria Shusharina | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sara Cakarevic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Maria Shusharina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Sara Cakarevic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Maria Shusharina | |
0-0 | ||
Sara Cakarevic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Maria Shusharina | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Cakarevic vs. Maria Shusharina - onderlinge wedstrijden
18.12.19 | 1e ronde | Sara Cakarevic | Maria Shusharina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Sara Cakarevic form & Maria Shusharina form
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Maria Shusharina - laatste wedstrijden
W15 Moscow - Clay | ||||
25.07.21 Finale | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.21 Halve finale | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 6-0, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Linda Cagnazzo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-68, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Corina Mader | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-1, 6-712 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Veselova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 2-1, Anastasia Frolova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |