WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sara Cakarevic | Yana Morderger | 5-7, 7-63, 10-4 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Cakarevic vs. Yana Morderger - onderlinge wedstrijden
18.03.21 | 2e ronde | Yana Morderger | Sara Cakarevic | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
01.07.19 | Kwalif. | Sara Cakarevic | Yana Morderger | 1-6, 7-62, 12-10 | wedstrijd detail | W25 Denain | Clay |
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sara Cakarevic | Yana Morderger | 5-7, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Sara Cakarevic form & Yana Morderger form
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Yana Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |