Austria
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
31.08.00, 23 Jaar
18770 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
10.08.90, 33 Jaar
10.08.90, 33 Jaar
Arabella Koller vs. Sara Guglielminotti - onderlinge wedstrijden
09.12.18 | 1e ronde van de kwal. | Sara Guglielminotti | Arabella Koller | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
19.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Sara Guglielminotti | Arabella Koller | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Rotterdam | Clay |
Arabella Koller form & Sara Guglielminotti form
Arabella Koller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Sara Guglielminotti - laatste wedstrijden
Monastir - Hard | ||||
12.12.18 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.18 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Kwalif. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Haren - Clay | ||||
30.08.18 2e ronde | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.18 1e ronde | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 Kwalif. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Torino - Clay | ||||
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
21.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
15.11.17 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 Kwalif. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - scratch | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
06.11.17 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |