WEDSTRIJD
07.07.20 | 1e ronde | Sara Lanca | Barbara Balancho | 6-3, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sara Lanca | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Barbara Balancho | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sara Lanca | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Barbara Balancho | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Sara Lanca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-3 | Barbara Balancho | |
0-0 | ||
Sara Lanca | 5-3 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Barbara Balancho | |
0-0, 30-0 | ||
Sara Lanca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Barbara Balancho | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Sara Lanca | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Barbara Balancho | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Sara Lanca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Barbara Balancho | |
0-0, 15-0 | ||
Sara Lanca | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
24.05.02, 21 Jaar
24.05.02, 21 Jaar
Sara Lanca vs. Barbara Balancho - onderlinge wedstrijden
07.07.20 | 1e ronde | Sara Lanca | Barbara Balancho | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sara Lanca form & Barbara Balancho form
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Barbara Balancho - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.07.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Sara Neto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Sara Lanca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Catarina Marcko Ferreira | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
29.10.18 Kwalif. | vs. Laia Conde Monfort | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Calicchia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amarante - Hard | ||||
17.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mihika Yadav | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Mateus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amarante - Hard | ||||
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |