WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde | Sara Lanca | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Sara Lanca | Fabienne Gettwart | |
1e Service % | 33/60 (55%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/33 (48%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 30/60 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/109 (55%) | 49/109 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 11 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sara Lanca | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sara Lanca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sara Lanca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Lanca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Lanca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Lanca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sara Lanca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Lanca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sara Lanca | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sara Lanca | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Lanca vs. Fabienne Gettwart - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde | Sara Lanca | Fabienne Gettwart | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Sara Lanca form & Fabienne Gettwart form
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail |