WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Guiomar Zuleta De Reales | Sara Lanca | 6-3, 6-3 | W25 Palmela | Hard |
STATISTIEKEN
Guiomar Zuleta De Reales | Sara Lanca | |
1e Service % | 49/70 (70%) | 35/54 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/49 (63%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/54 (48%) | 25/70 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
0-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
1-2 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 2-2 | |
2-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guiomar Zuleta De Reales vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Guiomar Zuleta De Reales | Sara Lanca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Palmela | Hard |
Guiomar Zuleta De Reales form & Sara Lanca form
Guiomar Zuleta De Reales - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |