WEDSTRIJD
01.08.19 | 2e ronde | Sara Sorribes Tormo | Malene Helgo | 6-3, 6-1 | W25+H Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Sara Sorribes Tormo | Malene Helgo | |
1e Service % | 52/66 (79%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 6/25 (24%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/14 (36%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 29/66 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Malene Helgo | |
0-0, 15-15 | ||
Sara Sorribes Tormo | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Malene Helgo | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Sara Sorribes Tormo | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Malene Helgo | |
Sara Sorribes Tormo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, A-40 | ||
3-3 | Malene Helgo | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Sara Sorribes Tormo | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Malene Helgo | |
6-3 |
2 | ||
Sara Sorribes Tormo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Sorribes Tormo | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Malene Helgo | |
0-0, 30-0 | ||
Sara Sorribes Tormo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Malene Helgo | |
0-0 | ||
Sara Sorribes Tormo | 5-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Sorribes Tormo vs. Malene Helgo - onderlinge wedstrijden
01.08.19 | 2e ronde | Sara Sorribes Tormo | Malene Helgo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25+H Bad | Clay |
Sara Sorribes Tormo form & Malene Helgo form
Sara Sorribes Tormo - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 0-1, - Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
01.01.24 | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Magda Linette | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-78, 6-77 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Jiang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anna Blinkova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Iga Swiatek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-2, 4-0, Katerina Siniakova - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Clara Burel | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yulia Putintseva | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Malene Helgo - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |