WEDSTRIJD
05.03.19 | Kwalif. | Sara Tomic | Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Sara Tomic | Alexandra Osborne | |
1e Service % | 54/69 (78%) | 44/76 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/54 (70%) | 31/44 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/76 (42%) | 21/69 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sara Tomic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Tomic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Tomic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sara Tomic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sara Tomic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Tomic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Tomic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sara Tomic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sara Tomic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Tomic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
Sara Tomic | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2, 9-2 | ||
10-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Tomic vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | Kwalif. | Sara Tomic | Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Sara Tomic form & Alexandra Osborne form
Sara Tomic - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |