WEDSTRIJD
08.11.17 | 2e ronde | Sara Tomic | Alize Lim | 0-6, 6-1, 7-63 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Sara Tomic | Alize Lim | |
1e Service % | 56/84 (67%) | 56/87 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/56 (48%) | 33/56 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/28 (43%) | 8/31 (26%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 8/12 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/87 (53%) | 45/84 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/171 (50%) | 86/171 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sara Tomic vs. Alize Lim - onderlinge wedstrijden
08.11.17 | 2e ronde | Sara Tomic | Alize Lim | 0-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Sara Tomic form & Alize Lim form
Sara Tomic - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.10.19 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Alize Lim - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
07.09.20 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.20 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.01.20 Kwartfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 2e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |