WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Sarah Mueller | Julia Victoria Rennert | 1-0, - scratch | W25 Petange | I. hard |
STATISTIEKEN
Sarah Mueller | Julia Victoria Rennert | |
Totaal aantal gewonnen punten | 4/6 (67%) | 2/6 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sarah Mueller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Julia Victoria Rennert | |
0-0 | ||
- scratch |
Germany
30.04.04, 19 Jaar
30.04.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Sarah Mueller vs. Julia Victoria Rennert - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Sarah Mueller | Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | W25 Petange | I. hard |
Sarah Mueller form & Julia Victoria Rennert form
Sarah Mueller - laatste wedstrijden
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 0-2, - Sarah Mueller - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Roessli | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Axana Mareen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Morane Meyers | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Kordik | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Annemarie Lazar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Julia Victoria Rennert - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Gorovits | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mailina Nedderhut | 0-3, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-67, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Udvardy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asta Miettinen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Indira Marie Schmerling | 4-3, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erna Brdarevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Anna Popescu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 2-2, - Julia Victoria Rennert - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Eupen - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | - Julia Victoria Rennert - niet aangetreden | wedstrijd detail |