WEDSTRIJD
09.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | W60 Meitar | Hard |
STATISTIEKEN
Sarah-Rebecca Sekulic | Ksenia Laskutova | |
1e Service % | 38/55 (69%) | 36/64 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/38 (76%) | 18/36 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/16 (31%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-4 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 30-0, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-2 | |
3-2 | Ksenia Laskutova | |
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-2 | |
5-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Ksenia Laskutova - onderlinge wedstrijden
16.02.21 | Kwalif. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ksenia Laskutova | 6-4, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail | W25 Potchefstroom | Hard |
09.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Meitar | Hard |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Ksenia Laskutova form
Sarah-Rebecca Sekulic - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Ksenia Laskutova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Kwartfinale | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Natalia Kowalczyk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail |