WEDSTRIJD
29.05.18 | 1e ronde | Sarah-Rebecca Sekulic | Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 6-3 | Grado | Clay |
STATISTIEKEN
Sarah-Rebecca Sekulic | Martina Caregaro | |
1e Service % | 54/83 (65%) | 66/93 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/54 (69%) | 37/66 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 17/27 (63%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/93 (42%) | 31/83 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-4 | |
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Martina Caregaro | |
2-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Martina Caregaro - onderlinge wedstrijden
29.05.18 | 1e ronde | Sarah-Rebecca Sekulic | Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Grado | Clay |
18.04.11 | 1e ronde van de kwal. | Martina Caregaro | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Civitavecchia | Clay |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Martina Caregaro form
Sarah-Rebecca Sekulic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |
Martina Caregaro - laatste wedstrijden
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |