WEDSTRIJD
30.08.19 | Kwartfinale | Sarah-Rebecca Sekulic | Maya Tahan | 6-0, 6-3 | W25 Kiryat | Hard |
STATISTIEKEN
Sarah-Rebecca Sekulic | Maya Tahan | |
1e Service % | 22/40 (55%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 15/29 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/18 (78%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 10/40 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Maya Tahan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Maya Tahan | |
0-0, 15-0 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
5-0 | Maya Tahan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Maya Tahan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Maya Tahan | |
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-1 | |
3-2 | Maya Tahan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maya Tahan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Maya Tahan - onderlinge wedstrijden
30.08.19 | Kwartfinale | Sarah-Rebecca Sekulic | Maya Tahan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Kiryat | Hard |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Maya Tahan form
Sarah-Rebecca Sekulic - laatste wedstrijden
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |