WEDSTRIJD
06.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Sasha Alexander | Sonja Balic | 6-2, 6-2 | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Australia
30.06.97, 26 Jaar
30.06.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.02.96, 28 Jaar
21.02.96, 28 Jaar
Sasha Alexander vs. Sonja Balic - onderlinge wedstrijden
06.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Sasha Alexander | Sonja Balic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
21.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Sasha Alexander | Sonja Balic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Sasha Alexander form & Sonja Balic form
Sasha Alexander - laatste wedstrijden
Sharm El - Hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kumi So | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Brittany Collens | 7-64, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Liuzhou - Hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
17.10.17 1e ronde | vs. Sai Chamarthi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hasindhi Lokuge | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
12.10.17 1e ronde | vs. Zeel Desai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colombo - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Alice Gillan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Xue Zhang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Patrascu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Qianxin Kong | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jiahuan He | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Long | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yuxin Zhang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
19.06.17 Kwalif. | vs. Youmi Zhuoma | 7-62, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 6-2, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Mount | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Cveticanin | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Grace-Vertha Primikyrlidis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Monique Adamczak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Balic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Indi-Arna Morris | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sonja Balic - laatste wedstrijden
Canberra - Clay | ||||
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angelique Svinos | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Konig | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
05.03.18 Kwalif. | vs. Tayla Whitehouse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leonora Radocaj | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michela Xibilia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anne-Marie Medcalf | 3-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lada Baglaeva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
14.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fassone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Angelique Svinos | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
29.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Kraemer | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Aiko Yoshitomi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Gaydarzhi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Milner | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.03.15 Kwalif. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Seeley | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
09.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Mcintyre | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |