WEDSTRIJD
18.06.19 | 1e ronde | Olga Helmi | Satsuki Koike | 7-66, 6-4 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Helmi | Satsuki Koike | |
1e Service % | 51/74 (69%) | 44/70 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/51 (53%) | 20/44 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/70 (56%) | 38/74 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/144 (52%) | 69/144 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Helmi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olga Helmi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Helmi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Olga Helmi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Helmi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Satsuki Koike | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Helmi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Helmi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Satsuki Koike | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
16.07.97, 26 Jaar
16.07.97, 26 Jaar
Olga Helmi vs. Satsuki Koike - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | 1e ronde | Olga Helmi | Satsuki Koike | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
Olga Helmi form & Satsuki Koike form
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Satsuki Koike - laatste wedstrijden
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.03.19 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.19 2e ronde | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.19 Kwalif. | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.18 Kwalif. | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
16.06.18 Halve finale | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.18 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
14.06.18 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.18 1e ronde | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |