USA
13.01.92, 32 Jaar
13.01.92, 32 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
26.08.95, 28 Jaar
26.08.95, 28 Jaar
Sophia Bursulaya vs. Se-Hyun Kim - onderlinge wedstrijden
04.11.18 | Kwalif. | Se-Hyun Kim | Sophia Bursulaya | 6-0, 4-0, Se-Hyun Kim - scratch | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
Sophia Bursulaya form & Se-Hyun Kim form
Sophia Bursulaya - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Jemma Carbis | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fountain - Hard | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Keller | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kuczer | 1-6, - Sophia Bursulaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Caramelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tucson - Hard | ||||
18.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Claremont - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sybille Gauvain | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Carson - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Baranovski | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
11.11.18 Kwalif. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 0-4, - Sophia Bursulaya - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
26.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
19.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel May Pierson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Stockton - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Hauger | 0-6, 0-3, - Sophia Bursulaya - scratch | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 7-64, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Ioannou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
22.11.16 1e ronde | vs. Klaartje Liebens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
14.11.16 1e ronde | vs. Kelly Versteeg | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Se-Hyun Kim - laatste wedstrijden
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Maia Lumsden | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. You-Na Sul | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Taehee Kim | 7-5, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Dan Ni Wang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Elle Christensen | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Sophia Bursulaya | 6-0, 4-0, Sophia Bursulaya - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
01.11.18 Kwartfinale | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 2e ronde | vs. Sang Hee Park | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Keira Jirasook | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 0-6, 3-4, - Se-Hyun Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
17.08.18 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.18 2e ronde | vs. Hyojung Yea | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Daegu - Hard | ||||
19.06.18 Kwalif. | vs. Kanako Morisaki | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mami Hasegawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
14.06.18 2e ronde | vs. Hyojung Yea | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.18 1e ronde | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Subin Park | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Changwon - Hard | ||||
21.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hyojung Yea | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. So Hee Jung | 6-2, So Hee Jung - scratch | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
14.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Seunghyun Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Goyang - Hard | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
16.11.17 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.17 1e ronde | vs. Claudia Coppola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.17 Kwalif. | vs. Diana Shevchenko | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |