WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Seon Young Um | Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Seon Young Um | Ashmitha Easwaramurthi | |
1e Service % | 46/58 (79%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/46 (61%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/12 (33%) | 2/19 (11%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/39 (74%) | 26/58 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seon Young Um | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Seon Young Um | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seon Young Um | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Seon Young Um | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Seon Young Um | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seon Young Um | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Seon Young Um | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Republic of Korea
07.02.98, 26 Jaar
07.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Seon Young Um vs. Ashmitha Easwaramurthi - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Seon Young Um | Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
Seon Young Um form & Ashmitha Easwaramurthi form
Seon Young Um - laatste wedstrijden
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 4-6, - Seon Young Um - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Dami Lee | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Yeong Ryu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Da Ye Kim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
12.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
03.09.18 Kwalif. | vs. Mijeong Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 Kwalif. | vs. Seunghyun Lee | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yubean Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Han Byeol Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
02.09.16 2e ronde | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.16 1e ronde | vs. Sumin Kim | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.16 Kwalif. | vs. Han Byeol Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
11.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Lee | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Le Seul Kim | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Sunae Ji | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
23.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kristina Vyrlan | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.16 Kwalif. | vs. Seung-Yeon Hong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 6-3, 1-0, Subin Park - scratch | wedstrijd detail |
Ashmitha Easwaramurthi - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Julia Peer | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Abhilasha Bista | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |