WEDSTRIJD
04.07.20 | 1e ronde | Seone Mendez | Jennifer Elie | 6-4, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Seone Mendez | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
3-0 | Jennifer Elie | |
0-0, 0-15 | ||
Seone Mendez | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
4-1 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
3-2 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
4-3 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Jennifer Elie | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Jennifer Elie | |
0-0, 0-30 | ||
Seone Mendez | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40 | ||
Seone Mendez | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Jennifer Elie | |
Seone Mendez | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jennifer Elie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Seone Mendez vs. Jennifer Elie - onderlinge wedstrijden
04.07.20 | 1e ronde | Seone Mendez | Jennifer Elie | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
11.10.16 | 1e ronde | Seone Mendez | Jennifer Elie | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Seone Mendez form & Jennifer Elie form
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail |
Jennifer Elie - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
13.08.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Emily Fanning | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 7-61, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Jovana Jovic | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Katherine Westbury | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Halve finale | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail |