WEDSTRIJD
24.03.19 | Finale | Seone Mendez | Lina Gjorcheska | 6-4, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Seone Mendez | Lina Gjorcheska | |
1e Service % | 42/67 (63%) | 33/53 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 18/33 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 3/20 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/53 (60%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Seone Mendez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seone Mendez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Seone Mendez vs. Lina Gjorcheska - onderlinge wedstrijden
14.07.23 | Kwartfinale | Lina Gjorcheska | Seone Mendez | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Rome | Clay |
24.03.19 | Finale | Seone Mendez | Lina Gjorcheska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Seone Mendez form & Lina Gjorcheska form
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Lina Gjorcheska - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |