WEDSTRIJD
04.07.19 | 2e ronde | Seone Mendez | Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Seone Mendez | Szabina Szlavikovics | |
1e Service % | 30/52 (58%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 10/23 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
Seone Mendez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Seone Mendez | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seone Mendez | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Seone Mendez | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seone Mendez | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-30 | ||
Seone Mendez | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Seone Mendez vs. Szabina Szlavikovics - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 2e ronde | Seone Mendez | Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Seone Mendez form & Szabina Szlavikovics form
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Szabina Szlavikovics - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
12.07.19 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail |